Boy 13

Může se ransomware dostat do mobilu tím, že nestáhnu obrázek, video, ani program/aplikaci ?

Ještě by mě zajímalo, zdali ten ransomware (nebo i jiný virus) třeba může se dostat do mobilu tím, že budu nevědomky na nějaké zavirované stránce, ale nestáhnu do mobilu z té stránky žádný soubor, obrázek, video nebo program/aplikaci, ale budu pouze na ni, třeba odkliknu používání cookies. Jestli prostě ten virus nemůže existovat a dostat se do mobilu samostatně a jak ho detekovat, moc děkuji. Zjednodušeně jestli když nic do mobilu nestáhnu, obrázek, video, program/aplikaci ale budu surfovat na zavirované stránce a odklepnu např. povolení o cookies tak jestli se nedostane do mobilu ransomware nebo jiný virus, moc děkuji.

Odpovědi
elkon

Ano, pokud nemáš ochranu proti ransomware v reálném čase.

Boy 13

elkon: Dobře, děkuji. A jak mám teda zjistit, jestli ho mám, nebo ne ? Moc děkuji