marketa54321

Může pravidelný permanentní make-up po letech zničit pokožku?

Když pomineme rizika typu alergická reakce nebo infekce ze špatně vyčištěne jehly…A vezmeme v potaz ženu, která si jej nechává pravidelně aplikovat co 3 roky…co se děje uvnitř kůže?

Odpovědi
nyjono

co 3 roky? Záleží na tom, jak dlouho ten předchozí vydrží.
Pokožka se průběžně obnovuje, tedy v tom teoreticky nevidím problém.
Perm.makeup se neprovádí do takové hloubky jako klasické tetování.
Samozřejmě záleží také na kvalitě provedené práce. Tedy materiálu i provedení.

Edison

Samozřejmě, že ano. Podívej se na Alžbětu I.