Může počítač umřít?

Podpis problému:
Název události problému: BlueScreen
Verze operačního systému: 6.1.7601.2.1.0­.768.3
ID národního prostředí: 1029

Další informace o problému:
BCCode: 9f
BCP1: 0000000000000003
BCP2: FFFFFA800BBF6060
BCP3: FFFFF800045843D8
BCP4: FFFFFA800C77DC10
OS Version: 6_1_7601
Service Pack: 1_0
Product: 768_1

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
anonym

Jiná možnost

Vo vašom prípade nejde o smrť počítača (hardware), ale o ochorenie operačného systému (software).
V takom prípade liečenie spočíva buď obnovením, alebo preinštalovaním operačného systému
V prípade smrti počítača by šlo o nefunkčnú nevymeniteľnú súčiastku (prípadne tak drahú, že sa neoplatí vymeniť)

Další odpovědi
Radek123

Ano

Ano počítač umřít může :) Ale v tomto případě bych zkusil počítač přeinstalovat nebo obnovit Windows ;)

Lakeysha

Ano

V době, kdy je už počítač schopnej odpovědět na příkaz „Vzdávám.“, je rozhodně schodnej i umřít:-D Ale ty kódy jsou na moje znalosti vskutku moc…

Reuef

Ne

a zkousel jste treba Google ? zkuste odkaz nize

Zdroj: http://answer­s.microsoft.com/en-us/windows/fo­rum/windows_7-performance/bcco­de9f-every-time-when-windows-7-comes-back-from/c7490a12-4152-4e98-a14f-1307d64f588b

Lyn

Ano

Doplňuji:
Poté odejde do křemíkového nebe.

dvdk

Jiná možnost

Umře, jen když už to nerozjede motherboard, nebo srdce (procesor). Jinak se to dá řešit.