Kepler

Ne, lidstvo už je moc zkažené, aby nahradilo válčení hrami

Špatná anketa – chybí jiná odpověď. Podle mého názoru hry nemůžou nahradit skutečný konflikt. Vůbec nevypovídají o síle národa. Ale bylo by hezké, kdyby nemusely zbytečně umírat milióny lidí..

Quimby

Ne, lidstvo už je moc zkažené, aby nahradilo válčení hrami

Co je to za anketu? Chybí prosté ne.

Já myslím, že války nejsou od toho, že si lidi řekli „pojďme si zastřílet“, ale spíš se válčí o území a suroviny, což hra nenahradí. Navíc jak by sis jako představoval, že donutíš aby dodržovaly výsledek hry? Hrozbou války asi teda těžko. To už můžem rovnou války prostě zakázat a bude klid, ne?

xxx3

Ne, lidstvo už je moc zkažené, aby nahradilo válčení hrami

malý výběr odpovědí.....ale úplně vidím Hitlera, jak volá Stalinovi (kdyby už byl existoval Playstation), že by sice rád zaútočil na Rusko, ale jestli by místo toho nemohli radši zapařit po síti Call of duty…

still

Těžko říct

Třeba už zabránilo, kdo ví? Věřím v moudrost přírody, společnost se neřítí do záhuby jak se mnozí domnívají, ale neustále se přizpůsobuje podmínkám. Jestli si někteří myslí, že hraní PC her je problém, jiní v tom zase naopak vidí pozitiva.
Moudrý člověk se z minulosti poučí, ale nelpí na ní.

Drap

Ano

Anketa je špatně postavená. Chybí jiná možnost. I otázka sama je nesmyslná a nic nevypovídající.

autacek

Ano

pepe88

Těžko říct

Když nebudem připravený na neočekavané,tak mužem rovnou se všichni odstěhovat a přenechat naší vlast komukoli.

luckykubrt

Drap. Jiná možnost chybí vám. Mně, abych zjistil, co potřebuji nechybí. 🙂 Kdybych dal jinou možnost tak bych se zase nic nedozvěděl, protože by tam bylo 100%.

xxx3

ale takhle ses taky nedozvěděl nic.

luckykubrt

Jak to, že ne ? Dozvěděl jsem se víc než kdyby dávali všichni jinou odpověď. Mimochodem, kdyby Hitler hrál hry na počítači se Stalinem po síti mohli tu ještě dnes s námi pařit. 😉

luckykubrt

Já osobně si myslím, že lidstvo není ještě natolik zkažené a reálné konflikty by nahradili virtuálním hraním. Jen je třeba, aby člověk rozpoznal rozdíl mezi tím, co je ve virtuální realitě a co si může dovolit v reálu. Jak se říká… svoboda jednoho končí tam, kde začíná svoboda druhého. 😉