bolak

Může mít člověk účet v kolika chce bankách?

A jsou nějaký banky kde se nic neplatí za vedení účtu?

Nejlepší odpověď
martuti

Můžete mít účtů, u kolika bank chcete. Nic se neplatí např. u FIO banky, všechno je zadarmo, včetně přístupu na internetbanking. Jsem u nich už léta a jsem spokojená. Bohužel nevýhoda je, že ještě nemají moc pokrytou síť bankomatů.

Další odpovědi
Stingo

Co vim, tak za vedeni úctu neplatis ve Fio, mbank, airbank

Drap

Ano, Účtů můžeš mít kolik chceš. V některých bankách za vedení účtu neplatíš, ale většinou je to podmíněno nějakými podmínkami.

kavac

Také se neplatí u GEMoney a Raiffeissen bank. Také se dá dojednat bezplatný běžný účet zařídit i u České spořky.

Emefej

Ano může. Za vedení běžného účtu se neplatí, za splnění jistých podmínek, také v KB.

Jindra B

Občas můžeš mít dokonce i u jedné banky víc účtů v různých měnách.
Chybí mi tu zmíněná Equa Bank jako bezpoplatková.
Reiffku prosím nezmiňujte. Ti mi pijou krev reklamou na údajně úžasné ekonto komplet, které ve skutečnosti patří k tomu nejdražšímu, co si může člověk pořídit.