LEONEK

Může mi někdo poradit?

vzali jsme si s přítelkyní půjčku oproti zástavě bytu po roce jsme si vzali ještě jednu u stejné firmy taky oproti zástavě bytu splácíme měsíčně 2286kč a 1784kč je nějaká možnost to sloučit do jediné půjčky jestli ano tak jakým způsobem děkuji všem předem L.
Doplňuji:
pro doplnění-půjčky nemáme od banky

Nejlepší odpověď
fiurasek9

Samozřejmě že to jde, refinancování chcete-li konsolidace půjček.Protože jsem byl v obdobné situaci mohu vám poskytnout Tel.na člověka který mi nejenom dal všechny úvěry do jedné ale taky platím z 12 000kč měs.,jenom 3540 kč měs!!..tel:607 102 7­77

Další odpovědi
PostApMan

Konsolidace půjček od GE Money, nebo od Vaší banky.
Po případně se můžete na spojení těch dvou půjček domluvit přímo s firmou.

Toruk

Není rozhodující, že půjčky nejsou od banky. Pokud jsou od jedné a té samé firmy, je reálná možnost se s nimi dohodnout. Technicky v tom nevidím velký problém. Zkus se jich zeptat.