independent

Musí se Smart TV taky softwarově čistit jako tablet/Smartphone, když je tam taky Android?

Odpovědi
Kepler

Myslím, že by to bylo zbytečné, i když by to mohlo být předmětem diskuze. Já jen vím, že uživatelé PC, kteří využívají i jiné OS na bázi Linuxu (třeba Ubuntu) si ani antivirus neinstalovali. Na rozdíl od MS nejsou viry příliš napadány.

mosoj

Docela by mně zajímalo jak bys to chtěl čistit.

independent

Mosoji, asi jako když čistím smarthone s androidem a jak by fungovala ta aplikace to je starost výrobce.