waterwolf

MP3 Přehrávač philips s funkcí Go Gear Ariaz

Možnost nahrávat videa přímo s internetu..vše jsem nainstaloval,ale nedaří se mi do něho nic nahrát..videa samozřejmě..nevíte někdo prosím vás, kde dělám chybu? Nahrává se přes Internet Video Downloader (doufám) 🙂 http://www.da­tart.cz/katalog/MP3-prehravac-PHILIPS-ARIAZ-8GB.html?gclid=CN-Mpbj7554CFUOF­zAodzDnRNA

Nejlepší odpověď
kenyrts

Lze do něj stáhnout online videa a snadno procházet obsah na 2palcovém barevném displeji. Přehrávač GoGear podporuje nejnovější technologii Windows Media Digital Rights Management (DRM) společnosti Microsoft,
toto je dost důležité,podle toho jakoukoliv hudbu či video nelze stahovat!!!!

která umožňuje rozpoznání a přehrávání hudby zakoupené nebo předplacené na online audio službách .

Další odpovědi
hem

V první řadě zkuste nainstalovat nejnovější verzi software ArcSoft Video Downloader (viz link). Z internetových diskuzí jsem se dále dočetl, že software nefunguje ve spolupráci s prohlížečem Firefox od verze 3.5

Zdroj: download.cnet­.com/ArcSoft-Video-Downloader/3000–12512_4–10872163.html