BelLeVi

Moje facebooková stránka není viditelná. Co s tím?

Myslím, že to všichni znáte. Nejste přihlášeni na facebooku a někde vidíte odkaz na něčí facebook. Rozkliknete ho a automaticky se Vám objeví jeho stránka. Bohužel já jsem si před přibližně třemi měsíci trošku měnila soukromé a zabezpečovací údaje a asi jsem tím toto zobrazování vypla a nyní bych to potřebovala dát nazpět, no jaksi nevím jak. Pro příklad sem dávám svůj odkaz s tím, co mi stránka píše: https://www.fa­cebook.com/an­na.nina.janska
Předem moc děkuji za odpověd a přeji hezký zbytek večera =)

Odpovědi
JájsemRaibek

Aničko já vidím vše veřejné co vidět mám. Pokud chceš změnit, klikni na šipku vedle zámku vpravo nahoře, dále nastavení a dále nastavení zabezpečení – soukromí. Zde rozklikáš kdo co má vidět.

anonym

Nebude lepší se zeptat přímo na facejbouku?

Kyta

Můj názor,,Face je špehovací nástroj,,raděj to zruš,,a jdi jinam:)

Human

Tvoj profil je verejne viditelny, tak isto niektore prispevky publikovane ako verejne.
A ten link, co si dala je profil, nie stranka (je tam mensi rozdiel).

ivzez

Aničko, i já vidím vše, co bych vidět měla,
a pokud jsi rozumná, ponecháš nastavení tak,
jak to nyní máš nastaveno.

Cizí lidé by neměli mít přístup k tvým údajům (tím chráníš sebe)
ani k tvým přátelům (tím chráníš zase je).

Přispěvky na svou zeď bys měla dovolit jenom svým přátelům,
ideálně by tvou zeď neměli vidět lidé, které nemáš v přátelích.

Já mám zakázáno zobrazování osobních informací a přátel.
Ještě lepší je FB nezadávat pokud možno žádné informace,
nevkládat žádné fotografie apod. (a pozor na fotky, na nichž
je vedle tebe i někdo další – takové fotky smíš zveřejnit jen
se souhlasem těch osob).