dust8

Mohou se prodávat bazarově i použité roušky a respirátory, pokud se profesionálně vyčistí?

Odpovědi
anonym

Ahoj dust8, myslím, že mohou i bez nějakého vyčištění, protože přece uvnitř by rouška měla být čistá (pokud je kvalitní).

veselator1

Taky by mě zajímalo kdo by o něco takového měl vůbec zájem. Já mám doma ještě skoro jednu celou krabici respirátorů, které jsem nakoupil v době, kdy to bylo s covid 19 nejhorší. Ony se ale podle mě ještě budou hodit. Nedávno jsem například pracoval v hodně prašném prostředí a tam jsem zrovna pro takový respirátor využití našel. :)

cappuccino

Otazka je, kdo si pouzitou rousku koupi? Nekdy staci projit se parkem a posbirat je tam:)

Honzyn14

Příspěvek smazán administrátorem.