tazalka

Místní (lokální) a vzdálený přístup

Prosím o vysvětlení těchto pojmů. Jak to funguje, jaký je mezi nimi rozdíl. Předpokládám, že vzdálený přístup přináší více výhod..V obou případech jde o dialogový režim?
Můj osobní názor je takový, že EIZ, např. databáze může být zpřístupněna tak či onak. U MP je EIZ nainstalován na server instituce? A ta instituce na databázi?
DP mohu využít z domu tak, že se napojím na server instituce přes např. proxy server.. jsem úplně mimo?

Odpovědi
anonym

V obou případech jde o tentýž režim, jen se přenáší jinou komunikační cestou. Co myslíte zkratkou DP? Proxy je v tomto případě opravdu mimo…

1popelka1

tak to jsme mimo oba, možná všichni tři, taky nevím o co jde. Na netu jsem taky vysvětlení nenašla

GangstaHelper

Nevím, jestli jste mimo, ale já jsem. Vůbec nevím, o co jde. A to už jsi myslím, že je co říct :).