Missulle

Máte zkušnosti s brazilským keratinem?

Koukala jsem na http://www.atrak­tivni.cz/clan­ky/krasa-moda a narazila na narovnání vlasů pomocí brazilského keratinu, máte s touto metodou někdo zkušnosti?

Odpovědi
pusinka50

Nezkoušela bych ho na příliš jemné vlasy, myslím, že by byly moc slehlé a připláclé k hlavě. A jestli máš vlnité či kudrnaté vlasy, co se ti na nich nelíbí? Co já bych za to dala, kdybych měla vlnité, které nepotřebují tolik údržby jako rozlítané jemné rovné.

opportunity

Měla to moje kolegyně, ani jsem to nepoznala, vlasy si žehlí a nevypadají moc objemné. Navíc se to vymývá. Raději bych investovala do balzámu.