STUDENTKAEVA

Máte zkušenost s kartáčem Tangle Teezer?

Četla jsem si rezerce a většina lidí je spokojena.Mě trochu odrazuje cena měla bych ho za 229Kč včetně poštovného i tak nevím..Máte zkušenosti s Tangle Teezer??

Odpovědi
Jaa0123

je to super!!! kup si ho… já se nejdřív smála, že je to jak pro koně…koupila si ho sestra, když jsem u ní přespávala, tak neměla jiný a já se musela česat tím „koňským kartáčem“ a teď si ho přeju na Vánoce!! <3 :)

monica.k

Dostala jsem ho od kamarádky k Vánocům. Má pár výhod:
Kdyť si naloknuješ či jinak natvaruješ vlasy nebo si do vlasů dáš tužidlo, vlasy drží stále tvar i když si jej učešeš tangle teezer.
Můžeš si česat i mokré vlasy aniž by se ti poškozili.
Ps. Tangle teezer lze sehnat od 120KČ

SandyMick647

Funguje jak u koho, mě rozčeše jenom vrchní vrstvu vlasů, zbytek mám zacuchaný. Taky se ti vlasy zelektrizují („dostane“ se ti tam statická elekřina).