ReHu

Máte vstupenku na letošní MS v hokeji?

Dáváte přednost atmosféře a davu nebo raději sledujete doma nebo v místní restauračce?

Nejlepší odpověď
Funna

dala bych raději přednost atmosféře, ale zase tak bohatá nejsem, takže mi zbývá jen ta hospoda, nebo TV

Další odpovědi
kapka

Dávám přednost tomu, že se někde chtě nechtě přichomýtnu k debatě o tom, kdo vyhrál. :)

gecco

Nemám…
😉
Nesleduju hokej – takže si budu užívat toho, že v době zápasů bude ´všude´ (kromě stadionu a hospod s TV) výrazně méně lidí…
😉
V takový den je radost jít někam, kde se běžně toulají davy…
😉

zzzlatokopka

Mám jich několik:-) Nekoupila jsem je, ale dostala od známeho:-))) Dostávám od něj lístky na hokej často a většinou je někomu předám, tento týden už mi volalo asi deset lidí, jestli nějakej navíc nemám:-)))

Drap

Nemám a mít nebudu.