láďa1

Máte uzavřenou životní pojistku ?

Máme 17 let do důchodu,je to pro nás výhodné uzavírat životní pojištění??

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
klumprt

Ano

Přijde na to, jak těžká finanční situace by nastala při úmrtí jednoho z vás tomu druhému. Pokud máte např. hypotéku, nebo jeden z vás se třeba sám nedokáže uživit, tak ta pojistka mu může pomoct.
Ono to moc s důchodem nebo věkem nesouvisí. Spíš s tím, co člověk dělá. Pokud se živíte např. jako řidič, tak riziko je větší, než když sedíte v kanceláři.

Já jsem si pojistku na sebe uzavřel, mám rodinu, hypotéku a motorku. 🙂

Další odpovědi
anonym

Ne

Doplňuji:
Nemám,nevím kdy umřu.

Hlada

Ne

Pojišťovny nejsou od toho, aby zhodnocovaly peníze. Plnění je téměř vždy chybou ve výlukách. Takto se zabezpečit nelze. Jsou to ztracené peníze.

Pepa25

Ano

Doplňuji:
Ale dost záleží jaké, aby ta smlouva nebyla výhodná jen pro poradce …