Rokio

Máte raději akcie, nebo dluhopisy (otázka pro investory)?

Akcie a dluhopisy jsou cenné papíry. Akcie mají vysoký výnos a vysoké riziko a dluhopisy jsou tomu protipólem.

Odpovědi
Tw!st

preferuji jiné investice

akcie nemají vysoké riziko, kde jsi na tom byl? ano možná mají pro lidi ktéří jim nerozumí a přesto do nich investují. Pro profíky je to jen mechanický způsob zisku. Pro investování do akcií musíš mít o tom hodně nastudováno, nejlépe mít vlastního mentora. Jinak preferuji investování do nemovitostí ( máš pasivní zisk každý měsíc a zároveň cena nemovitosti stále roste)a podílové fonty, pokud ve startupu společnosti vidím opravdový potenciál. Jinak pokud chceš peníze spíše šetřit, nechceš riskovat nebo studovat investování, doporučuji investici do vína, vyhneš se inflaci a máš roční zhodnocení, tímto sice nezbohatneš ale účel to splní.

Minas

preferuji jiné investice

Akcie a dluhopisy mě nikdy nezaujali. Mnohem lepší, zajímavější a podle mě i zábavnější je investice do startupů, nebo do nějaké menší firmy.

TopBinop

preferuji jiné investice

Ahoj já preferuji investování do forexu, nebo binárních opcí. Tady si o tom můžeš přečíst více. http://topbinop.com

Zdroj: http://topbinop.com

Chesterfield

akcie

JiriProchazk

Já mám raději akcie, na burze obchoduji už více jak 2 roky a celkem se mi daří. Začal jsem s binárními opcemi, ale přemýšlím, že se vrhnu na forex, co si o tom myslíte? Jinak opce obchoduju u brokera IQoption, kterej mi příjde v polední době dost najetej, má všechno co potřebuju a věřím mu. Pokud tohodle brokera neznáte, tak tady je dost slušná recenze: http://opcebi­narni.com/recen­ze/iqoption/

Jinak pro nováčky, nenechte se zlákat „maxi“ vydělkama o kterých si na netu můžete přečíst. Určitě nebudete vydělávat 300 tisíc měsíčně, tak vám někdo bude tvrdit. A pokud tolik vydělávat budete, tak chci vědět jak a chci se s váma znát :D :D :D fakt to není prdel, tak bacha na to.