arygnoc

Máte niekto skúsenosti s klonovaním hdd?

pár dotazov:

  • doporučený program (boot z usb)
  • ako dlho trvá vytvorenie img cca 120 gb z mechanického hdd na mechanický externý hdd
  • ako dlho trvá nahratie obrazu cca 120 gb na ssd

alebo je lepšia reinštalácia os a ostatných programov a img si nechať fakt ako poslednú záchranu?

díky.

😉

vďaka, vyriešené migráciou.

Odpovědi
Zbynas

první i druhá možnost (kopírování na normální HDD nebo SSD) závisí hlavně také na tom, z čeho se kopíruje. Takže rychlost bude v obou případech stejná. Pak záleží, přes co budeš kopírovat (SATA porty či jiné HDD porty nebo USB?) Počítej 0,5 – 5 hodin.

jáára

Doporučím ti program Acronis Migrate Easy.

120GB bude tak do hodiny přenesený.

E: pozor na to, kde máš zavaděč, ale ty seš na to odborník, tak to pro tebe nebude problém…