Avatar uživatele
Salvaje

Máte někdo zkušenosti se společností pujckabezuroku.cz?

Děkuji
Doplňuji:
Nejsme nenapravitelní. Znám různé podvodníky. Ale potřebujeme peníze na rozjezd podnikání a prostě vím, že je nenašetříme. Našla jsem jejich reklamu, tak jsem se jen chtěla zeptat na zkušenosti a názor. Právě proto, že už jsem hodně špatných zkušeností měla. A Google mi nic nenašel.

Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? iceT, hanny 2, dědapetr před 4749 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
dědapetr

Zkušenost nemám,ale díval jsem se na jejich stránky na komentáře a je divné že je jich tam jen 11 a všechny pozitivní a žádná negativní.Je lepší si nepůjčovat.Ovšem rozhodnutí je na Vás.
Doplňuji:
A co to zkusit u renomovaných ban­k.

Upravil/a: dědapetr

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jambalaya

Lidi lidi, Vy jste fakt nenapravitelný!!!
To je pořád dokola!!!
Doplňuji:
http://video-inzerce.profi-bazar.cz/index­.php?page=dis­c&disc=113867&dis­ctype=0&tree=14301

Upravil/a: Jambalaya

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
hanny 2

Věřila bych tomu,že si ty komentáře píšou sami!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Vy byste půjčila peníze aniž by se vám následně zhodnotily?
Na jejich web jsem se nedíval, protože půjčce bez úroku nevěřím ani vteřinu.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
arygnoc

to je nějak divný, ne?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
jancacv

tak to jsme nato úplně stejně já taky nemůžu sehnat úvěr na rozjezd tenhle stát prej pomáhá malým ponikatelům a přitom kecaj jak to jen jde,nemáte šanci dostat legálně úvěr pokud nepodnikáte rok a nemáte min na kontě obrat 200–300tis a pokud se u banky spozdíte se splátkou o 1den tuplem vám nepučej masakr co?včem podnikáte?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Jambalaya

Moc se mi nezdá co píšete. Buď potřebujete málo peněz a pak využijte kontokorenty případně malé spotřebitelské úvěry. Nebo potřebujete hodně peněz a pak zkuste bance předložit váš podnikatelský záměr nebo hledejte investora.
S podobnými nebankovními rychlopůjčkami přijdete leda o střechu nad hlavou!

před 4749 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Salvaje

Taky se nehrnu do takových pochybných inzerátů na netu. Proto jsem se tady zeptala na názor.
S úvěry mám bohužel bohaté zkušenosti… Ale co dělat, když člověk potřebuje peníze a není kde brát?

před 4746 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Salvaje

POtřebuju málo peněz, „jen“ 100.000 Kč. Ale banka mi nepůjčí. Ani na podnikatelský záměr. Zkoušeli jsme to. Bez daňového přiznání minimálně za rok ani fň. Jen KB je ochotná do něčeho takového jít, ale tam zas musíte půl roku mít podnikatelský účet. A ten si nebudu zakládat a platit, dokud nepodnikám…

před 4746 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání