Vladi

Máte někdo zkušenosti s kosmetikou Lambre a Madame Lambre?

Jde o francouzskou přírodní kosmetiku, nějaké doporučení na konkrétní výrobky?

Nejlepší odpověď
briketka10

Na této stránce je celá škála výrobků a obrázků Lambre Madame:
Doma mám z Mnichova dárek, malinkou krabičku od krému voněl,
jako Nina Ricci.

https://www.go­ogle.cz/?gfe_rd=­cr&ei=L6aBVb6MO­Myk8wfIvoCAAg&gws_rd=ss­l#q=lambre+ma­dame&spf=1

Tato parfém. voda by se Ti mohla líbit:
Má podobnou vůni, jako „Passion Dance“
od Avonu i složení.

http://www.kra­saprirody.cz/www-krasaprirody-cz/eshop/20-1-Kosmetika-LAMBRE/0/5/26381-Parfemovana-voda-Lambre-Passion-d-Ambre-50ml

Další odpovědi
adklinkova

Moc zmínek o ní nenajdeš, není asi ani moc lidí, co by to používali, zatím je to značka v pozadí, ale drásá se na povrch :) Mají opravdu povedené produkty. Já dostala vzorečky na jedné módní přehlídce, ale nevím, zda je prodávají i normálně. Jinak nechci dělat reklamu, kdyžtak mi spíše napiš na email adri.klic@seznam.cz.

terinov

Také musím souhlasit s toaletní vodou, používám stále, je lehká, ale vydrží. Dekorativka od Madame Lambre je pro mě nej z nej. Jako další bych doporučila oční stíny, pigmentace na jedničku. A z pečující kosmetiky bych ti ráda doporučila krém s černým kaviárem – já objednávám tedy přímo na www.lambreshop.cz, ale eshopů, kde můžeš objednat, je možná asi více. :)

PetaKo

Já jsem jedině za ty české produkty, nemůžu si pomoct, ale vždycky se mi osvědčily nejvíc. Teď naposledy jsem si koupila novější péči o pleť od iuvenio a též mě to velmi mile překvapilo.

XenieRo

Ahojky, při výběru dárečku pro mamku na vánoce n mě vyskočila kosmetika https://www.i­uvenio.com/. Měte s touto nějaké zkušenosti? Jak jste s ní spokojeny? A co účinky? Pociťujete změnu?

Kikulinka85

Ahojky, už sis sama od nich něco koupila? Co přesně? A jak jsi spokojená?

SuzanKa

Senzační kosmetika :) Ty sis něco od nich koupila? A co? Jak jsi s ní spokojená?

XenieRo

Jojo, koupila. Napřed tento set https://www.i­uvenio.com/pro­ducts/single/fresh-nano-set-new/302004987 a vyhovuje mi maximálně. Je to česká kosmetika, bez parfemace a hlavně přímo určená pro citlivou pleť, což je něco, co jsem hledala a jsem fakt ráda, že jsem na tu kosmetiku narazila.

GabulkaA

Já teď právě potřebuju něco s tou pletí udělat. Osypala jsem se po respirátoru. Pomůže mi na to ta kosmetika? Asi nějaká nevyžádaná reakce :/

Pajka.111

Tak paráda :) A jak dlouho ji už používáš? Sedne ti? A už vidíš výsledky?

Pajka.111

Jojo, zbožňuju tuto kosmetiku. Jsem moc ráda, že jsem ji objevila :)

XenieRo

Ahoj Pajko, prosím tě, co konrétně od iuvenio používáš?

Pajka.111

Koupila jsem si zatím tento set https://www.i­uvenio.com/pro­ducts/single/fresh-nano-vital-set/302004992. A super. Ještě si dokoupím čistící gel :)