cleavendka

máte někdo zkušenosti s kosmetický kurzem?

Chci si udělat kosmetický kurz, ale jsem docela dost laik a nemám představu o tom, jaké kurzy se nabízejí a jaké firmy je nabízejí.

Odpovědi
martuš

ahoj, zkus juknout různě po netu a do různých diskuzí. Všude je hrozně moc tipů, ale každej byl spokojenej vždy úplně s něčím jiným.. Záleží na každým kde a co mu sedne. Já byla na kurzu přes toto http://www.vod­nanska.com/vod­nanska/6-KURZY/4-O-KURZECH, udělala jsem si rekvalifiční kurz a teď jezdívám s kamarádem fotografem někdy pracovat, když potřebuje záskok za profi kosmetičku :)

MarkettB

matruš: jojo potvrzuji, určitě musíš kouknout i okolo, já třeba přes ten vizart.cz nebyla na kurzu, ale moje kosmetička z Brna u nich nakupuje zboží a je spokojená. Už sis ten kurz rozmyslela, který by jsi chtěla?

Broukk

Ahoj, a jsem byla na také na kurzu přes vodnanska.com a jsem velmi spokojená. Kurz byl úplně super, naučila jsem se spoustu věcí. Konkrétně jsem byla na kuzre svatebního líčení a určitě půjdu i na další jiný kurz. Mohu pouze doporučit :)

Bob2

moje sestra dostala od nás kurz fotomakeup-u u paní / slečny Vodňanský a líbilo se jí na něm. Byla spokojená a tak přemýšlíme že bychom jí pod stromeček dali další kurz.

cleavendka

Ale to fotolíčení – fotomakeup vypadá stejně nejlíp, dnes jsem v práci celou dobu koukala po různých kurzech, nasla jsem něco i přes vodnanska.com, tam to mají podobný s tím vizartem. Ale dnes večer se už pevně musím rozhodnout. :) Jinak se k tomu nedokopu vůbec jak se znám :D

cleavendka

MarkettB: nějaký fotolíčení nebo možná i svatební.. něco z toho. Nějaké základy už mám tak by to nemuselo být pro mě aspoň moc težký, co jsem se dočetla tak na nějaké kurzy je lepší znát ty základy, podklady atd atd, prostě ty klasické věci :) nebo je lepší nějaký rekvalifikační??