Avatar uživatele
Tuřín

Máte někdo zkušenosti s firmou SMV Invest?

Dostala jsem nabídku jejich dluhopisů, ale mají poměrně krátkou historii, tak by mě zajímalo, jestli má s nimi někdo pozitivní/negativní zkušenosti.

Zajímavá 0 před 1095 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
L.G.

Na korporátní dluhopisy vždy pozor u „mladých“ společností, většinou je to předzvěst budoucích problémů, k této formě se uchylují společnosti, které z důvodu špatných či nedostatečných ukazatelů nedosáhnou na standardní zdroje financování růstu, Vámi uvedená společnost se tváří poměrně solidně, ale jak říkám, spíše obezřetně než hurá nadšení 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Hlada

Nemám a ani bych nechtěl mít. Kdybych uvažoval o investici do stavební firmy, tak by mě zajímalo, kolik mají projektantů, řemeslníků, náklaďáků, bagrů a jeřábů a proč vypisují dluhopisy, když mohou žádat po etapách zálohy od stavebníků, kteří moho získat téměř zadarmo hypotéku. Rozhodně víc, než zasedačka a kolik se v ní vypije kafe, by mě zajímalo, jaký je výnos a čím firma ručí.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
da-la

… Moje letmá zkušenost s fi. SMV Invest : paní – údajně zástupce této fi. – mi nevyžádaně zatelefonovala na můj soukromý mobil, uvedla velmi stručné informace kdo volá za jakou fi. a chtěla po mně, abych jí nadiktovala svůj email, že mi pošle podrobnosti jejich nabídky ohledně nemovitostí, žádné větší podrobnosti neuvedla. Jelikož nedávám své údaje na potkání kdekomu, tak jsem se začala různě vyptávat … a že se umím vyptávat pěkně do hloubky 🙂. … No a po chvíli nastal problém, nejenže jsem se mnoho podrobností nedozvěděla, ale paní začala pak být i dost nepříjemná – neprofesionální, … to mně osobně stačilo k tomu, abych si udělala svůj vstupní pohled na tuto fi. …

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
JLeh

Dobrý den, já mám s firmou SMV Invest jen pozitivní zkušenost. Přesvědčila mě možnost investovat do nemovitostních dluhopisů již od 50 000 korun. Překvapilo mě, že to jde s takhle malou částkou, nejsem totiž žádný velký investor :D.Líbili se mi výnosy 10 % ročně. Po několika měsících investování mohu potvrdit, že tyto výnosy jsou reálné a spolehlivé. Navíc je super, že mi chodí každý měsíc na účet, což mi umožňuje vidět návratnost mojí investice prakticky okamžitě.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

Avatar uživatele
L.G.

Pan Hlada nad touto odpovědí docela přesně vyznačil kudy upírat zrak. Doporučuji, byť nemůžu ofiko. 🙂

před 1092 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání