Peeti

Máte nějakou oblíbenou řasenku, kterou byste mi doporučili?

Nemůžu ‚narazit‘ na řasenku, která by byla vážně dobrá. Poradíte mi? :))

Odpovědi
Hamon

Nemám.

zzzzz

Já mám Dior, je super, ale drahá.

http://www.zbo­zi.cz/vyrobek/di­or-rasenka-s-rotacnim-kartackem-diorshow-360-10-ml-odstin-090-black/

Lorelai

Narozdíl od zzzzz doporučím levnou. Essence: get big lashes, černý obal. Mám ji moc ráda, hezky protáhne řasy a ty se k sobě nelepí. Ale asi také záleží, jaké máš řasy od přírody 🙂

Melkor

Hřeben

marketa54321

One by one

anonym

Řasenky od alverde natural cosmetic jsou super, stojí 99 korun. A nebo také jedna řasenka od essence je dobrá, stojí kolem 70 kč a je taková oranžová