Lgee

Muži a ženy, máte 10.000.000 Kč a zbývá vám rok a půl života, co uděláte?

Nejlepší odpověď
Drap

Jiná možnost (jiná)

Nemám 10 mega, kdo je schopen určit kolik mi zbývá života? Jsou to všechno jen teoretické úvahy a každý soudný člověk ví, že realita bývá zcela jiná od úvah a teorie. Proto považuji za zbytečné o podobných blbostech přemýšlet.

Další odpovědi
annas

Jiná možnost (jiná)

Beru, že čas jsou peníze, které bohužel nejde odložit. Penězi ho nezastavíme, ani,kdybychom za to utratili všechno, co získáme … Stejně tak je důležité zdraví, bez něj se těžko miliony dají užít.

Ŕíká se, že materialisticky založení lidé jsou méně šťastni. Ti, kteří chtějí mít víc peněz, jsou i víc nemocní…

Hypotetické otázky, byť se týkají milionů, neřeším, protože kdyby jsou chyby …co je dnes, nemusí být zítra …

Uvažuji jako moje oblíbená hrdinka Scarlet O'Harová, která si i v obtížných a nerozhodných situacích říkala: „Na to teď nebudu myslet; až zítra“. Až k tomu dojde.

Stejně tak staré české přísloví doporučuje: „Nač stahovat kalhoty, když brod je ještě daleko“ a když ani nevíme, zda přes něj vůbec půjdeme.
.

anonym

Jiná možnost (jiná)

Kdo mi potvrdí, že mi zbývá rok a půl? Za ty peníze bych nekoupil ani tyto stránky a zrušil je. Přidej!

postcd

Jiná možnost (jiná)

Asi bych dál zabíjel čas a pár dnů před tím datem bych asi začal dělat, to co jsem měl dělat celý život a zároveň bych začal litovat kolik času jsem promrhal. Peníze bych dal na nějakou užitečnou věc která bude mít co největší pozitivní vliv na lidi, který tu zůstanou a jejich děti.

Rocker

Něco "rozfofruju" zbytek nechám rodině..

marci1

Jiná možnost (jiná)

Rozfofruji to s rodinou. 🙂

mosoj

Jiná možnost (jiná)

Pokud to budeš mít na 100 %, nějaké peníze tě zajímat nebudou. Jedině že by za ně šlo koupit nějaké to oddálení konce.

led

Jiná možnost (jiná)

Čo to je 10 000 000 Kč? Keď tak na to pozerám je to „iba“ 370 370 € (o niečo viac v USD) akurát tak na zaopatrenie pozostalých, na pohreb a nájomné za hrobové miesto.
PS
Zabudla som ešte z balíka odobrať niečo pre zdravotníctvo. Ak mám pred sebou istých len 1,5 roka života, tak to s mojím zdravím asi nie je úplne v poriadku a zdravie nejakú tu korunku stojí.
Reakcia na zdeseného užívateľa:
Máš pravdu, preháňam tak isto ako autor otázky.

pizlicka

Jiná možnost (jiná)

dám vše co mám lékařům,aby mi život zachránili.jak se řika-naděje umíra poslední.

GM

Něco "rozfofruju" zbytek nechám rodině..

karfigol

"Splním" si své sny

Mým snem bylo vyzkoušet forex obchodování, dokonce jsem si na http://cfdbro­ker.cz/ našel brokera, ale nikdy jsem neměl do začátku peníze, takže jako první bych rád zkusil tohle

Lgee

Vy jste vsichni s prominutím postižení já říkám že máte 100% jistotu že umřete za rok a půl a vy tu mluvíte o tom že to dáte lékařům ta otázka je určena na to když už nic nemůžete se smrtí dělat

Lgee

Led, trochu to přehanis, myslím že ani ty sám tolik peněz nemáš ( krom majetku)

led

Keď otvorím inzercie na nehnuteľnosti tak to nie je žiadne preháňanie.
Ale máš pravdu, preháňam tak isto ako autor otázky