HDMI

Máme malý problém,jednou za hodinu se nám zrestartuje počítač.

Někdo z dětí nám zřejmě jak jsme zjistili stáhl ,,Security cosi" ačkoliv již máme Avast,ovšem od té doby se nám vždycky po hodině zrestartuje počítač nevíte co s tím?

Odpovědi
www

Odinstalovat to cosi, vyčistit počítač.

ondra07

Přesně tak. :)
Najeďte si do Startu → vyhledejte ten program a odinstalujte ho, měla by tam být na to aplikace „uninstaller“ ..
Kdyby tam nebyl žádný uninstaller, tak najeďte do ovládacího panelu → programy→ odinstalovat program a tam ho najdete.
Pak už by to mělo být v pohodě :)

Reuef

a kdyby nepomohlo nic z toho co tu pisou tak zkuste napsat msconfig do pole spustit (v 7kach ta lista v nabidce Start kam se da psat) a tam si najedte do listy „po spusteni“ a to co tam je „navic“ tak odskrtnete…