Vašek123

Mám zvolit win 7 nebo win 8.1 ?

Dobrý den, mám dovujádrový procesor intel pentium 2.6GHz oba dva syystémy jsou s mým pc kompatibilní jaký mám zvolit? :)

Nejlepší odpověď
anonym

Jestli nemáš dotykový display, pak vol W7.
😉

Další odpovědi
beer

To záleží jen na tobě, osobně bych dal přednost prověřeným sedmičkám.

dudu

Např. tato nabídka stojí určitě za zvážení:

http://shop.in­staluj.cz/win­dow-7-profesional-32-bit-cz-odkoupena-licence?zdroj=ad­words

badisko

Coze …:D mas dvoujadrovy procesor bla bla bla …a podle toho usuzujes ze to na mem pobezi oba ? No to je mi teda novinka a co ostatni zelezo …:D
Osobne bych zvolil win 7 ..nebot uz maji neco za sebou a win 8.1 jsou porad jeste ve vyvinu maji spoustu much …jeste bych nejaky patek pockal na Win 8

kavac

Rovněž se přikláním k Win 7.

Nerevarin

Moc si toho o svém železe neprozradil, ale podle procíku to vypadá na celkem starý počítač, takže bych radši volil Win 7. Jestli máš tedy opravdu zjištěno, že minimální konfigurace bude fungovat. Záleží hodně na paměti, Win 7 chtěj minimálně snad 1GB RAM, ale chtělo by to aspoň 2GB RAM pro lepší běh.