Aquamen

Mám zvážit koupi mobilu Huawei p20 lite?

Už delší dobu se rozhoduji jestli koupit Huawei p20 lite. Protože nedávno jsem se dočetl ve zprávách že tato značka od Čínských výrobců je pod rizikem kybernetických útoků a ztrát osobních údajů(viz.odkaz). Proto se ptám jestli jí koupit nebo ne a vybrat jsi jinou značku.

Odkaz: http://tn.nova­.cz/tema/26547-huawei

Odpovědi
kodl67

Ne, nehrozí u tohoto mobilu žádné riziko.

Nešiř hysterii.Na FB tě šmírují tak že by ses nestačil divit.To samé Google.

Drap

Ne, nehrozí u tohoto mobilu žádné riziko.

Zvaž to, žádné riziko pro fyzickou osobu nehrozí, i kdyby bylo všechno pravda co se nám média snaží namluvit.

Kryšpín

Ne, nehrozí u tohoto mobilu žádné riziko.

Nic nehrozí, jenom podpoříte čínsko komunistickou republiku