Zlatonka

Mám Žl a potřebuji doložit příjem stačí doložit jen paragony,když prodávám výrobky na ulici?

Nejlepší odpověď
anonym

Protože dotaz je v kategorii Půjčky,hypotéky, tak se obávám , že ne.

Další odpovědi
mosoj

Zcela určitě. Paragony ale musí být číslované, pozor na to.
Doplňuji:
Jo tak to jsem asi špatně pochopil. Na půjčku jedině daňové přiznání.

Michal Kole

Ono taky záleží jestli jsi plátce DPH, jestli si vedeš jednoduché účetnictví, podvojné účetnictví, daňovou evidenci.

Zda daníš skutečnými náklady nebo paušálem,

ReHu

Vzhledem ke kategorii asi budeš muset použít daňové přiznání.
Paragony používáš pro spočítání toho daňového přiznání.