Véčko

Mám windows 8 a přestal mi komunikovat s CD a DVD mechanikou.

Notebook acer a když se podívám do správce zařízení tak tam mi to píše že další info najde v registru a že kód je 19. našel jsem návod jak pro windows xp,7,vista. ale na 8 nic. jak to mám udělat?

Odpovědi
badisko

preinstaovat ovladac ..tve mechaniky…;D…

krchnak

badisko: Nápad, který nepomůže, protože mechaniku má vidět od základu už i BIOS.
pl4toon: WIndows 8 není podobný OS, ale totožný OS, protože vychází ze stejného jádra, takže návod pro W7 určitě pomůže.
Wortygen: Proč by mělo pomoci zrovna pročištění registrů?

pl4toon

Použijte návod pro W7, je to velmi podobný systém.
Doplňuji:
to krchnak: úplně totožný není, ale je velmi velmi podobný ;)

Wortygen

Pročisti registry.