MineCraftik

Mám vodní želvu a do písku si vyhrabala dolík a je v něm zalezlá.Potřebovala bych vědět co jí je

Nejlepší odpověď
beer

Takhle se vodní želvy chovají při kladení vajíček. Poněvadž je ale málo informací, navštiv veterináře ke konzultaci.

Zdroj: Vet.praxe

Další odpovědi
anonym

Takhle se naše želvy chovaly, když jsme jim nesvítili, byla jim zima a zalejzaly do květináčů, co byly v teráriu, myslím, že se jim tenkrát zachtělo hibernovat. Takže jim rozsviť, trochu zatop, mají rády teplíčko, vyhřívání pod lampou (pozor, aby se nepopálily)