Mám tv Panasonic TX-32LE60P. Budu po zrušení analogového vysílání potřebovat septobox?

Nejlepší odpověď
kropitko

Hledala jsem na netu, našla jsem, že nemá integrovaný DVBT, takže bude potřebovat set-top box.

Další odpovědi
beer

Tento televizor nemá integrovaný DVBT, takže ke své anténě budeš potřebovat STB. Jesliže ale máš signál ze společné antény, nemusíš STB potřebovat, poněvadž správci domů měli povinnost signál upravit (převést) pro všechny tv přijímače – jinak řečeno STB je již někde u společné televizní antény.

emba5

Jediná výjimka pokud máte analogovou nab Mini nebo jak. jinou Tv nab od UPC

lexx

Mně na starém Paňasu přestala 1.11.2011 hrát TV Prima, přešli na digitál. Tobě hraje ? Pokud ne tak to televizor neumí a kouzelná skříňka (STB ) bude potřebná. DVB-T tuner (konvertor) Sencor již za 399.-Kč.