tyrox

Mám si tohle koupit?

Ahoj chci se zeptat na takovou maličkost mám problém s HD.Nevím jestli je to výhodný obchod nebo ne ,ale myslím ,že ano.Také se chci zeptat jestli se to může do toho pc dát a jestli to pojede.Já totiž teď mám 160 gb harddisk ,ale netuším jestli je to sata 3 nebo 2 mám 32 bitový systém.Pokud by mi někdo mohl poradit niž by viděl vnitřek mého PC tak moc děkuji.Tady je sestava mého pc třeba pomůže-RAM 2GB,grafika ATI radeon 56×x series ted nevim přesnou xD,procesor 3 ghz intel pentium a hd 160 a zde je ten HD který si chci koupit http://www.al­za.cz/western-digital-caviar-green-1000gb-d144219.htm#popis
Předem děkuji za odpověď uživatel Tyrox

Nejlepší odpověď
Hlada

Na zjištění typu sběrnice je potřeba znát typ základní desky. Předem je ale jisté, že fungovat bude. Jen v případě, kdyby deska měla SATA 1, by se musel přepojit na disku jumper.

Další odpovědi
nikeroska

ne