Martanos

Mám problém z Počítačem Točí se ventilátory chová se jako normálně ale nezobrazuje, pouze černý obraz.Prosím pomozte :)

Nejlepší odpověď
iq

Při spuštění se načte Windows?Tzn,je slyset jak pracuje hdd a uvitací melodie os? Pokud ano,je problém v monitoru,nebo graf karte.Pokud ne,muze to byt i jinde.Pokud se nenacita os,tak bych prvne vyresetoval motherboard,to najdete v manualu k ni.Taky je dulezite,kdy se to stalo?Pri praci,nebo jste zapl pc a to se nespustilo.Takto vase formulovana otazka je jak kdyz prijdete do autoservisu a tam jim reknete,ze mate auto pred domem a nejede,cim by to mohlo byt?Pokuste se to co nejvice rozepsat

Wendulka

Zobrazuje se ti při zapnutí PC BIOS? Při načtení? vypadá to, že vše pracuje správně,ale jen ty to prostě díky té obrazovce nevidíš. Jisto jistě ti odešla grafická karta, nebo procesor, doporučuju si pořídit novou grafiku, třeba i s procesorem a problém by měl bejt vyřešen.