karel123

Když mám pomalý počítač, jak zjistím, že PC běží na plný výkon?

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli existuje nějaký program ve kterém zjistím že PC funguje na 100%
můj pc je amd Triplecore Phenom x3 2.8ghz black edition ram 2GB-ddr3 a grafika geforce 8400gs 512mg 64 bit,a zdroj 400W.-systém nainstalovný windows vista 32bit.
a problém je v tom že když si chci zahrát třeba GTA 4 tak se mi to seká i na ty nejnišší detaily, přitom mám víc než tato hra vyžaduje, tak by mě zajímalo jestli se dá nějak zjistit jsetli pc fakt na plno nebo to někdě „pokulhává“
díky budu rád za všechny odpovědi :)

Nejlepší odpověď
gecco

Spusť si Správce úloh…
V ´oušku´ Výkon uvidíš, na kolik % jede CPU a jak je obsazena paměť.
A v Procesy zase může vysledovat, kolik času procesoru a kolik paměti spotřebovávají jednotlivé procesy…
😉