vectra

Mam platit alimenty 10000kč, platím jen 7000kč, mužu čekat exekutora nebo trestní oznámení?

Nejlepší odpověď
zzzzz

Obojí:-((

Pokud na alimenty nemáš, požádej soud, aby je snížil, tím že platíš míň, než nařizuje soud, tak maříš jeho nařízení a to je trestný čin.
Pokud se manželka obrátí na exekutora, tak můžeš očekávat i jeho:-((

Platíš fakt dost, nevím na kolik dětí, ale je to na české poměry vysoká částka. Doporučuji ti podat k soudu návrh na snížení, klidně to napiš sám, napiš tam důvod, proč nemůžeš platit deset.

Další odpovědi
jáára

10 000? pána boha

kubik!

kolik máš dětí? 12? Nebo jste se tak domluvili při svěření do péče?