Avatar uživatele
zonycream

Mám nárok na trvalé následky kvůli voperované destičce nastálo?

Před rokem jsem měl uraz,kdy jsem si zlomil kůstku v dlani a mám tam navždy voperovanou destičku… Na rehabilicích jsem slyšel že mám rozhodně na trvalé následky nárok už jen kvůli té destičce i když zrovna nějaké problémy s pohybem ruky už nemám. Na stránkách pojištovny (Allianz) jsem nedohledal ze bych na to měl mít nejaký nárok pokud nemam problémy s pohybem. Už se blíží ta doba kdy bych to měl začít řešit tak bych rád věděl jakou mám šanci a jestli to má cenu zkoušet. Děkuji za odpovědi!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Pájo před 4123 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Drap

U každého je to jiné, může to posoudit pouze lékař. Naše rada je ti tedy k ničemu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Pájo

Chápu to dobře?
… takže Ty jsi měl loni úraz,
… doktoři ti dali kůstky dlaně do pořádku.. a protrože jsi měl nějaké z nich na padrť, vložili Ti tam kovovou destičku
… chodil jsi pilně bezmála rok na rehabilitaci, kde Ti obnovili zcela hybnost
… vlastně to už ani není znát a už to přestalo i bolet
… a ty teď jen vlastně přemýšlíš (protože jsi to slyšel na těch rehabilitacích), jestli bys neměl tu pojišťovnu, co ti právě hradila celou tu léčbu a rehabilitaci… pumpnout o nějaký ty prachy, protože tě čeká revize zdravotního stavu po roce
… jestli to teda dobře chápu, jsi vychc*nej až za roh a tu ruku Ti měli zdrátovat vazacím dátem, abys pochopil, co jsou trvalé následky!

Kdy konečně pochopíš (a tobě podobní), že takováhle doposud bezplatná zdravotní péče tu není sama sebou… že je to výsada ještě z dob našeho veřejného zdravotnictví, o které si (vše hradící) západ může nechat zdát…
… a už vůbec to není o tom… nate doktoři! tady jsem si zmrzačil ruku, koukejte mi ji dát do kupy a já pak ještě zneužiji systém, abych na tom něco trhnul a vydělal!!!????

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
terry

A co tak na tu tvou pojišťovnu zavolat nebo se stavit na pobočce a zptat se.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ARIS

Vše záleží na tom jak máš sepsanou pojistnou smlouvu na úraz.
Mohlo by se tě týkat denní odškodné, mohlo by se tě týkat odškodné za pobyt v nemocnici a taky trvalé následky. Zprávu pro pojišťovnu píše tvůj lékař. Podle toho jak rozepíše průběh léčení úrazu pojišťovna vypočítává pojistné plnění.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
zonycream

Byl jsem na pobočce a dostal jsem jen formulář a slečna mi taky moc neporadila. Vím že nejvíc mi asi řekne až doktor. Zajímalo mě jestli někdo nemá podobnou zkušenost,když nemá pohybové následky a má v sobě napořád kus plechu :). I tak moc děkuju!

před 4123 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání