honz.a

Mam izp vektro u Ergo s rocni platbou 4800 kc a chci se zeptat zda je to dobra inv.nebo ne a zrusit to,poradi nekdo?diky

Odpovědi
gecco

IŽP je největší howadina, kterou můžeš použít, horší investicí by bylo snad jen ty peníze prochlastat…
😁
Ale zda zrušit nebo ne ti takto nikdo neřekne – záleží na tom, kdy jsi tu smlouvu uzavřel a za jakých podmínek…
Navštiv s ní nějakého investičního poradce (ale ne toho, který ti tuhle smlouvu poradil – to je haj*l) a nech si problematiku vysvětlit.
😉

Cecil

Z vašeho dotazu není jasné zdali tam investujete peníze, nebo máte hlavně pojištěná rizika. Každopádně investovat peníze přes IŽP je chyba a za tu roční sumu nejste pojištěn. Smlouva se dá vypovědět se 6ti týdenní lhůtou, ale pokud tam ukládáte peníze, tak je to spíš na rozhovor… 725533423