independent

Mají youtubeři něco z toho, když je video lajknuto?

Pokud ano, má to vliv z kterého státu ten lajk je?

Nejlepší odpověď
anonym

Vydělávat na YouTube není jednoduchá věc. Většina youtuberů přiznává, že jen sledovaností se moc peněz vydělávat nedá. U jednoho videa máte třeba 10 korun za 1000 zhlédnutí. Abyste ale mohli za video dostat vůbec nějaké peníze, musíte na jednom nasbírat alespoň 2000 korun, to znamená, že u jednoho videa potřebujete alespoň 200 000 zhlédnutí. Jak je tedy možné, že si youtubeři vydělávají tolik? Vše je o reklamě a sponzorech!

Zdroj: http://www.ex­tra.cz/kolik-skutecne-vydelavaji-cesti-youtuberi-tady-mate-velky-prehled