Mají v holičstvích i strojky s adaptéry pro sestřih nižší než 3 mm?

Nejlepší odpověď
Anikitos

Myslím, že by měli mít. Čato na známých vidím, jak si nechávají zastřihnou vlasy až skoro do vyholení, ale nechavájí si takové menší ”strniště…” Bude to kolem těch 3 mm, nejspíš i míň. :)

Další odpovědi
Teka$hi69

Zkus deodorant a zapalovač, ale pokud jsi rebel, tak můžeš použít i barvu ve spreji.

Kepler

Určitě, takový mám i doma. Remington za 7 kilo, naprosto perfektní.

Mc Merkurion

… stačí břitva, ta by měla být v každém holičství …