Bakalář 51

Mají nějakou hodnotu bankovky ruský červoněc o hodnotě 10, 5 a 3?

Odpovědi
Drap

Samozřejmě. Přesně ti to řekne a najde každý numismatik. Hledat to nebudu. Pokud bys dopadl nejhůře, co je možné, ta to bude alespoň hodnota papíru na kterém jsou natištěné.

McArthur

Bankovky jsou z roku 1937 a patří do série 1, 3 a 5 Rublů a 1, 3, 5 a 10 Červoněců.

V perfektním stavu se celá série prodává za asi 250 Kč s poznámkou, že se jedná o obecnou sérii. Důležité je o jakou výrobní sérii jde. Některé jsou vzácnější, jiné jsou běžně dostupné.

Perfektní stav = žádné zlomy, žádná natržení, prostě bankovka jak z tiskárny.