Avatar uživatele
vlnaska

Má význam si nechat dát automatické zavlažování na zahradu 300 m2?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Já... před 4757 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
venkovan

Má.
Ale proč si nenechat udělat takovou zahradu která nepotřebuje tolik vody, tedy je méně ekonomicky náročná a nepřijmout fakt který je dán srážkami v té které lokalitě.
Osobně bych ta peníze dal raději nějaké neziskové organizaci na její činnost než abych si do zahrady nechla zavést nějakou automatiku na zálivku.
jedině kdybych usoudil, že lepší než zahradu sám zalít, podívat se co a jak roste, je sedět u PC a psát na odpovedi.cz

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
arygnoc

Jistě.
Nezapomeňte na ionizátor, odvápňovač, váp(novač, deionizátor, dálkové ovládaní, propojení s ČHÚ a internetovým spravodajstvím, čidla na kontrolu vlhkosti, deratizační vysavač, automatický hnojič, automatickou sekačku na tráv, dálkové ovládaní a proboha – celé to zaskleníkujte!
Co kdyby začalo pršet?

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ReHu

Pokud se vám nechce nebo nemúžete pravidelně zalévat, tak zcela jistě.
Nezáleží na velikosti, viděla jsem zavlažování i pro stromky a květináče.
Já jsem pro.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Já...

Úplně stejnou otázku jsme si pokládali loni na podzim (taky na 300m2) – na zahradě novostavby RD. A usoudili jsme, že ne. I když nám to studnaři vehementně vnucovali… Připadalo nám to přehnaně drahé na tak malé ploše a (navíc díky chodníčkům) velmi členité. Teď po těch odpovědích nevím, jestli své rozhodnutí nepřehodnotíme, když to tu všichni raděj… ;-(

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
elektrikář

Proč né dělal jsem u firmy ktrá to zařizovala.Malý dárlig,vlhkostní čidla.El ventily na jednotlivé větve , Programátor byl jak malá kalkulačka instalace asi na 15 truhlíků na fasádě na co to přišlo to nevím majitel nemusel obíhat 15 oken z konvičkou.I na členité zahadě se dají použít trysky z výsečemi stříká to jen kam má. Pokd není v potrubí tlak, jsou trysky pod úrovní zemně dají se přejíždět i sekačkou.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada