Má vliv na kval. obrazu propojení TV se sat. příjímačem přes HDMI kabel oproti propojení SCART i když se nevysílá v HD?

Odpovědi
Michal Kole

Na přenos analogového signálu se může naindukovat různé rušení. To u digitálu je silně omezeno.

tuva1

pokial viem hdmi kabel je doteraz najdokonalejsi prenosovy kabel co sa predava ale neviem co nim chces spojit ci analogovy satelit digitalny satelit alebo hd satelit..ale v kazdom pripade ma vplyv na kvalitu signalu u mna sa da zapnut v akych parametroch je signal posunuty do tv ak menim kable