VeRe1983

Má smysl se dívat na záznam sportovního zápasu?

Když už víte výsledek a nejde o nějakou legendární bitvu minulosti, ale jen zápas, který jste třeba zcela ostudně propásli, protože jste o něm buď nevěděli, anebo si neuvědomili, že je čas…musíme jít, už se bude vhazovat. Měli byste chuť se na to dívat s vědomím, že je to passé a že jste to mohli vidět v přímém přenosu, ale neviděli? Jde-li třeba o finálové utkání, potažmo utkání o bronz hokejového juniorského šampionátu? Možná jsem otázku formuloval zprvu špatně, kdy jsem mířil spíše na tu pocitovou stránku a nebylo to patrně tak očividné. Trochu zjednodušeně řečeno, zda i cesta je pro vás cíl. Tj. ačkoliv možná znáte výsledek utkání, jste si vědomi, že než o strhující přenos jde o dokument o již skončeném a emoce opadly jak na hřišti, v hledišti, tak i u vás v obývacím pokoji, zda i přesto máte motivaci takový záznam zhlédnout.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
chachar1922

Tak určitě ne

Pokud je to prostě běžný zápas, který Baník zase projel, tak to kašlu.
Ale třeba zápas, kdy jsme porazili Spartu, tak ten mám stažený a občas se na něj kouknu. :D
Jinak si občas nějaký zápas pustím jako kulisu, pokud mám jednou za sto let puštěnou televizi a může to být i repríza, je to pro mě lepší než nějaká kriminálka.

Další odpovědi
briketka10

Tak určitě

Určitě ano já se dívám, právě proto, že neznám
výsledek třeba na krasobruslení, nebo na skoky
na lyžích apod.

Jo a, když zapomenu na Velkou Pardubickou, tak
si ji musím pustit ve všech Tv zprávách to mi za
stojí za to. Koníčky mám ráda a nelíbí se mi, jak s
nima zacházej.

gecco

Tak určitě

Pokud jsi fanda sportu, pak určitě ano…
Jestliže té ale zajímá jen výsledek, ne…
😉

BANAN93

Tak určitě ne

Myslím, že to ztrácí kouzlo spíš se kouknu jen na sestřih gólu a golfových akcí… když už jde třeba o fotbal tak mě českej nebaví vůbec – spíš se kouknu na Bayern, nebo Barcu , ale živě lepší.

Mika.0.1.

Tak určitě

Ale ano proč ne, ale při sportovních utkáni jde např. jen o sportovní body, postoupení a i aktivitu v utkání. A týmy a kluby na tom zase vydělávají a mají zisky atd… Ale je pravda pokud fandíš nějakému sportu a týmu či klubun tak mnohdy je to i zábava atd…

anonym

Tak určitě ne

Je to mrháním časem, zvlášť když znám výsledek.

Klaproth

Tak určitě ne

Já nesleduju ani přímé přenosy.

marci1

Tak určitě

Záleží o jaký zápas se jedná, kdyby to byl zápas, kdy „Baník poráží Barcelonu,“ tak i vícekrát. 🙂

turbo085

Tak určitě

UltraFan

Tak určitě

terry

Tak určitě

Zase jedna hloupá anketa.
Přece záleží na konkrétním zápasu.
Pokud ti jde jen o výsledek, není třeba se dívat nikdy.

Šidlo

Tak určitě

anonym

Tak určitě

to bych už potom opakovaně nekoukal ani na kriminálky atd. když bych z prvního koukání věděl, kdo to udělal.

Lamalam

Tak určitě ne