nikeroska

Má někdo zkušenosti s půjčkou od Equa bank?

Je podmínkou pro výplatu částky mít účet u této banky? Nebo vyplatí na bankovní účet jiného finančního ústavu? Hledala jsem v podmínkách a nikde žádná zmínka. Předem děkuji

Odpovědi
sesednizkola

Zavolej tam a zeptej se, pravděpodobnost že sem chodí nějakej člověk kterej ti dá seriozni informace je asi půl procenta

Magdara

Ahoj. K pujcce dostanes bezny ucet, ktery je zdarma. Zdarma nastesti neznamena zadne podminky. Nemusi byt mesicne zadne transfery, zadne vybery, zadne platby. Zdarma bezkontaktni platebni karta. Zdarma vybery i z bankomatu cizich bank. Penize ti prijdou na ten ucet Equa bank. Muzes si je ale samozrejme kamkoliv prevest. V minulosti jsem pujcku dostala a zadne problemy. Doporucuju.

Stanislav1

Nemám, ale doporučuji si o tom vytáhnout nějaký takovýto přehled http://www.co­olpujcky.cz/puj­cka/Zaplo (hned si to můžete porovnat se Zaplem, s kterým je to tuším často srovnáváno.) Vždy bych postupoval tak, že se snažím shromáždit informace z co nejvíce zdrojů a potom si udělám nějaký závěr.