postcd

Lze prakticky každou LCD TV použít jako monitor pro počítač?

z počítače mi vedou akorát asi DVI-D a D-SUB

Nejlepší odpověď
jáára

Je to úplně nejhorší řešení.

Taky se asi nebude vypínat podle počítače, takže místo úspory energie, tam bude NO SIGNAL.

Další odpovědi
gecco

A co ti vede do TV???
Např. DVI lze snadno ´redukovat´ na HDMI – http://www.gme­.cz/redukce-dvi-male-hdmi-a-female-vigan-p772-092 , obé je digital…

McArthur

Ano, obecně vzato, lze každou LCD TV použít jako monitor pro počítač. Na všechno jsou redukce.