Avatar uživatele
Ell.

Lze dostat fotografie z interní paměti fotoaparátu do počítače nebo na kartu?

Dobrý večer,

dnes jsem si do práce zapomněla vzít kartu do foťáku a zrovna jsem potřebovala vyfotit pár fotek. Zkusila jsem tedy fotit bez ní a doufala jsem, že pres kabel se mi podaří snímky dostat do počítače. Bohužel po zapojení se mi žádné snímky neukazují. Je nějaká možnost snímky získat?

Vlastním Canon EOS 1100D.

Děkuji

Zajímavá 0 před 2109 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Edison

Nejde. Interní paměť slouží jen ke zpracování snímku, jako mezipaměť.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
autacek

V obecné rovině stačí (někdy je nutné napřes vyjmout paměťovou kartu z fotoaparátu) fotoaparát připojit k PC USB kabelem. Interní složka se pak zobrazí jako další disk, případně pod záložkou média jako externí zařízení.

Vámi uváděný model však žádnou interní paměť neobsahuje http://canon.ka­talogfotoapara­tu.cz/digital­ni-fotoaparat/canon-eos-1100d což je zvláštní, jak se Vám za takového stavu mohlo podařit něco vyfotit.

Fotky v rámci prohlížení na fotoaparátu vidíte?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Pokud interní paměť má ( většinou na pár snímků) tak se fotky ukážou. Jinak viz auťáček.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
mzm

Autacek: jo, u spousty zrcadlovek je tato možnost, s tím, že fotky bez karty se pořídí a vydrží v paměti (většinou do vypnutí) k vůli zkoušení v obchodě, většinou tak 3. Pokud vydrží i po vypnutí jsem ještě neviděl, ale evidentně jo.
U kompaktů to bývá běžné.

před 2108 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Elektronika