Avatar uživatele
Kepler

Litovali jste někdy, že nejste pojištěný?

Státem předepsané pojištění samozřejmě nepočítejme. Jedná se mi o úrazové a životní pojištění, pojištění havarijní, majetku, pojistka na blbost a pod. Kdyby jste sečetli zaplacené pojistné a vyplacené částky za pojistnou událost, co by vyhrálo?

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? annas, Lamalam, tforro před 2698 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Pojištění se neplatí kvůli výhře, ale kvůli alespoň částečné jistotě. Ani to nemůže být zdroj peněz.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hapiky

V podstatě vyhrává ten, kdo nemá po pojišťovně co požadovat a neplatí horentní sumy za pojištění, což je můj případ. Kromě kdysi pár „drobných“ které jsem obdržel od pojišťovny je velký nepoměr k tomu, kolik jsem zaplatil za celý život. Nelituji, jsem spokojený, protože už začínám věřit tomu, že se může pojištěnému větší prekérní pech vyhýbat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
ivzez

Ne.
Nikdy jsem neměla (a nemám ani teď) uzavřené žádné pojištění. Kdybych si
spočítala, kolik jsem tímto přístupem ušetřila, vyjde mi, že bych byla v plusu i
kdyby mne teď potkalo vše, nač mi byly nabízeny pojistky…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Ano litoval. Sice ne že nemám pojištění, ale toho, že nemám pořádné pojištění. Bylo to tehdy, kdy mi shořelo vybavení dílny, veliké zásoby ve skladu a bydlení.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lamalam

Nelitovala, nejsem nepojištěná. Myslím na zadní kolečka.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
surikata001

Ano, právě dnes! 🙂 A to se už jak dlouho chystám, že si projdu pojišťovny na internetu a vyberu tu pojistku, co mi bude nejlépe vyhovovat. No a dnes jsem při cestě parkem na Karláku špatně šlápla a mám kotník v háji. Jo, měla jsem být rychlejší a pojistku už dávno mít uzavřenou. Moje blbost…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Arne1

Už několikrát jsem litoval že nemám pojistku právní ochrany.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Kepler

ivzez. to je přesně moje filosofie. Zvláště když můj přístup k životu a vrozená odpovědnost k němu se po desítiletí osvědčila. Pojistky jsou pro bohaté blbce.

před 2698 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Ne, to jsem přehnal, měl jsem napsat „špatné pojistky“. Málokterá je ale dobrá.

před 2697 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání