dust8

Libí se vám herečka Jamie Lee Curtis, když má kratší vlasy (Pravdivé lži), či delší vlasy (Halloween)?

Já jsem tedy na vážkách, ale asi o chlup hezčí mi příjde v Halloweenu s dlouhými vlasy.

Dnes už si vlasy nebarví a chodí pořád na krátko a šedivá. Škoda. :)

Tady je obrázek srovnání: https://doyou­remember.com/wp-content/upload­s/2018/11/Jamie-Lee-Curtis.jpg

Odpovědi
Vojta24

Krátké, protože...

… protože to mnohem lépe podtrhuje dominantní rovinu než nějaké kudrlinky a ta strohá dominantní rovina ji myslím sluší mnohem víc. Je to ale jen názor z prvního dojmu, nakonec záleží spíš na tom jak to vidí její blízcí, kteří ji znají nesrovnatelně lépe a na tom jak se sama cítí líp.

jsemjá

Dlouhé, protože...

Je v nich hezčí, a mladší, a celkově se mi líbí víc ženy s dlouhými vlasy.

iceT

Krátké, protože...

…se mi líbí její přirozenost. O ní konkrétně se dá říct, že nestárne, ale zraje, líbí se mi víc, než zamlada. Vlasy nemá šedivé, nebo možná má, ale podporuje je stříbrným přelivem.

Vojta24

a když porovnáváš účesy, hodí se porovnávat fotky pořízené s rozestupem kratším než deset let 🙂 aby to vůbec dávalo nějaký smysl

dust8

Bohužel s delšími vlasy a kratšími v porovnání bylo dost složité najít . Častěji měla kratší vlasy no a delší jen v mládí či pak s parukou. ;)