Letos se nám urodily malá rajčata ale je jich moc.

Čím to může být?
http://img.na­dapenny.com/t20/102­34/nadap064230157­090237.jpg

Nejlepší odpověď
kapka

Mám stejný problém jako Vy. Že jsou malá, to by mi nevadilo, horší je, že pak chutnají jako rybíz.

Další odpovědi
BEAES

Máme také drobnější,ale zato docela dost, chutnají dobře.

rybíz

Je to dlouhým suchem během růstu. Rajčata nestačí narůst do velikosti a předčasně začnou dozrávat. Ale po větším dešti by začali praskat a plesnivět, takže menší velikost, ale aspoň něco.

Zdroj: moje zkušenosti