rmajlka007

Lesklá pleť, báze pod make-u?

Ahoj! Je mi 18 let, občas používám make-up, ale mám problém s tím, že se mi po pár hodinách strašně leskne pleť-hlavně na nose a čele. Pleť mám smíšenou, mírně akné na bradě. Pod make up používám jen matující denní krém a nedávno jsem slyšela o používání báze, konkrétně matující od Avonu,jaký na ni máte názor? Chtěla bych se zeptat, jestli jsou báze vhodné na denní líčení a moc nezatěžují pleť. Abych ve 30 nevypadala na 50 🙂Jinak už si s tou mojí mastnotou nevím rady :/ Děkuji za odpovědi

Odpovědi
zzzzz

Mi Avon vůbec nevyhovuje, ale mám známou, která používá pouze Avon 🙂 To musí každý vyzkoušet.

Zkus si změnit make-up, já mám Maxfactor a pleť se mi neleskne.

pokazdejinak

pro smíšenou pleť je mastnější T-oblast docela typická, možná najdeš nějaký přípravek, který ti bude vyhovovat lépe, ale jako první pomoc se dá použít speciální papírek, kterým tu mastnotu odsaješ (viděla jsem to v drogerii od značky Essence) a potom obličej lehce přepudruješ :)

http://www.es­sence.eu/cz/vy­robky/oblicej/pu­dry/e/product/a­ll-about-matt-oil-control-paper/