jakho

kytka jako omluva

potřebuji poradit nějakou najlépe jarní kytku pro omluvu dík

Nejlepší odpověď
kropitko

já myslím ,že potěší i ta omluva,bez kytičky,ale jinak jsou kytky fajn. Myslím,že by klidně stačil i svazeček fialek

Další odpovědi
BEAES

Z jarních jsou nyní v prodeji, tulipány a narcisy, určitě by udělaly radost, ale nevydrží dlouho ve váze. Možná by mohla potěšit i kytička frézií, jen tak převázaná stuhou v barvě květu.

Losos

Nejlepší je kopr ..

člověk

pokud možno co nejlehčí,při odmítnutí omluvy,mlácení květinou bolí

vecernice

Určitě by to nemělo být nic přeplácaného,ci­zokrajného,ta­kové ty honosné kytice,které se hodí spíše někam na oslavu.Představuji si jemnou prostou kytičku s jarní motivací.Nedávno jsem viděla pěknou kytičku z narcisek.Ale faktem je ,že hodně záleží jaká je ta osoba ,která má kytičku obdržet.

Nuk nuk

Také záleží komu, a za co se chcete omlouvat. Ale vesměs svou omluvu můžete doprovodit jakoukoliv květinou. Pokud je osoba, které se chystáte omluvit, dostatečně chápavá, jistě Vaši omluvu přijme.

ReHu

Souhlasím s Nuk nuk, záleží na tom komu a za co se chcete omluvit.
Určitě se hodí jiná květina 50-ti leté ženě – nadřízené nebo 20-ti leté životní partnerce.

verca97

růže jsou ideální